Zajęcia w CKiB
22 kwietnia klasy 3a i 4a wraz z opiekunami: panią Elżbietą Smycz, panią Jolantą Baran i panem Stanisławem Jabłońskim uczestniczyły w zajęciach w CKiB- biblioteka w Łętowni. Uczniowie obejrzeli filmy edukacyjne i uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych i prowadzonych przez panią Natalię Kostyra, pracownicę biblioteki w Łętowni oraz panią Magdalenę Zych, pracownicę biblioteki w Jelnej.
Serdecznie dziękujemy obu Paniom za zorganizowanie zajęć, podczas których uczniowie miło spędzili wspólnie czas.