W Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem płonie wieczny ogień. To właśnie od niego co roku odpala się jedną malutką świeczkę, której płomień niesiony przez skautów w wielkiej sztafecie przez kraje i kontynenty obiega świat.

19 grudnia 2019r. podczas jasełek bożonarodzeniowych w naszej szkole grupa harcerzy 7DH Orły Łętowskie przekazała uroczyście BŚP Pani Dyrektor Marcie Radomskiej oraz Pani Sekretarz Miasta Gminy w Nowej Sarzynie Danucie Pinderskiej.

W niedzielę 22 grudnia o godzinie 9:00 Betlejemskie Światło Pokoju zostało przekazane przez naszych harcerzy podczas uroczystej Mszy Świętej celebrowanej przez Ks. Proboszcza Wiesława Opiat w kościele p.w. św. Katarzyny Dziewicy i Męczennicy w Łętowni.

O godzinie 10:30 również 22 grudnia nasi harcerze przekazali BŚP w ręce Ks. Proboszcza Sylwestra Dula w Kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Majdanie Łętowskim.


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/admad/domains/spletownia.vdl.pl/public_html/wordpress_2017/letownia/wp-content/plugins/simple-lightbox/controller.php on line 1642