30 listopada 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Groblach odbył się dekanalny etap XV Diecezjalnej Olimpiady Liturgicznej „Sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego – Chrzest Święty”. Według regulaminu konkursu Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie po dwie osoby z każdej parafii w kategoriach Szkoła Podstawowa i Gimnazjum.
Ogólnie wzięło udział 38 uczniów z Dekanatu Rudnik nad Sanem.
Nasi reprezentanci zajęli wysokie miejsca. W kategorii Szkoła Podstawowa pierwsze miejsce zajęła Karolina Milo z klasy 7b, drugie miejsce Emilia Kusiak z klasy 6a. Wśród gimnazjalistów na pierwszym miejscu ex aequo znaleźli się uczniowie: Magdalena Kubasiewicz i Mateusz Gap.
Zwycięzcy zakwalifikowali się do Finału XV Diecezjalnej Olimpiady Liturgicznej, który odbędzie się w grudniu w Instytucie Teologicznym w Sandomierzu.
Uczestnicy do konkursu zostali przygotowani przez katechetów: panią Jadwigę Cieślik i księdza Krystiana Kusztyba. Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia w potyczkach finałowych.


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/admad/domains/spletownia.vdl.pl/public_html/wordpress_2017/letownia/wp-content/plugins/simple-lightbox/controller.php on line 1642