Organizator: MUZEUM ZŁOTEJ RYBKI oraz SZKOŁA PODSTAWOWA w Dydni 1,

WÓJT GMINY DYDNIA PANI ALICJA POCAŁUŃ

Konkurs adresowany był  do dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych.

 

Uczennice z klasy II a: Chmiel Nikola, Wiktoria Kusiak, Izabela Konior, Emilia Sikora wykonały piękne prace plastyczne  różnorodnymi technikami pod w/w tytułem. Walczyły o nagrody w tym nagrodę główną, którą był BEZPŁATNY wstęp całej grupy/klasy Laureata konkursu do MUZEUM ZŁOTEJ RYBKI, + jednodniowy pobyt (z możliwością noclegu) oraz wyżywieniem w ośrodku wypoczynkowym „U Schabińskiej Krzemienna nad Sanem”. Niestety nie otrzymały tytułu laureata ale ich prace zostaną wyeksponowane w MUZEUM ZŁOTEJ RYBKI! Mogą być jednak zadowolone z uczestnictwa w konkursie ponieważ każdy uczestnik konkursu za wykonaną pracę otrzyma DYPLOM oraz bezpłatny BILET WSTĘPU do Muzeum!!!!  Z niecierpliwością Uczennice czekają na nagrody wysłane do szkoły pocztą.

Opiekun uczniów: Danuta Torla

Ps. „Rodzicom i Nauczycielom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech,  a uczniom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji” –organizator.

Prace uczniowskie (galeria)


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/admad/domains/spletownia.vdl.pl/public_html/wordpress_2017/letownia/wp-content/plugins/simple-lightbox/controller.php on line 1642