W dniu 14 grudnia 2017r. w naszej szkole odbył się V EDYCJA SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK „Anielskie Śpiewanie.Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swych wychowawczyń przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o charakterze Bożonarodzeniowym.
Do konkursu zgłosiło się 15 solistów oraz 12 zespołów. Dzieci oceniane były w trzech kategoriach wiekowych: klasy I – III, klasy IV – VII, klasy II – III gimnazjum.
Zmagania konkursowe oceniało Jury w składzie: Pani Marta Radomska, Pani Anna Hajder, Pani Anna Zawadzka oraz Pani Natalia Słomiany.
Organizatorami konkursu byli: Małgorzata Misiak, Ewa Chowaniec, Stanisław Jabłoński.
Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek jeszcze raz poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w V Edycji Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek gratulujemy odwagi i talentu.