W dniu 21 kwietnia 2018 roku nasza drużyna wzięła udział w III Turnieju Strzelecki o Puchar Komendanta Hufca ZHP Leżajsk. Brali Oni udział w kategorii harcerz i wędrownik. Harcerze strzelali z broni pneumatycznej długiej i krótkiej, a Wędrownicy z karabinku sportowego (KBKS) i pistoletu sportowego. W czasie kiedy wybrane osoby strzelały, była możliwość wzięcia udziału w różnych zabawach. Było także rozpalone ognisko, na którym smażyły się bardzo smakowite kiełbaski. Dwóch z naszych druhów zdobyło łącznie 3 medale. Druh Marcin Sieńko w kategorii Wędrownik w konkurencji karabinek sportowy z trzech postaw zdobył brązowy medal oraz druh Patryk Misiak w kategorii Harcerz w konkurencji pistolet pneumatyczny zdobył srebrny medal, a także drugi za zajęcie II miejsca w III Turnieju Strzeleckiego o puchar Komendanta Hufca ZHP Leżajsk w kategorii harcerz. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w Turnieju. Każdy wrócił do domu z wielkim uśmiechem na ustach.

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/admad/domains/spletownia.vdl.pl/public_html/wordpress_2017/letownia/wp-content/plugins/simple-lightbox/controller.php on line 1642