Ferie zimowe to czas odpoczynku od szkoły i regeneracji sił. Najlepszy wypoczynek to aktywny, aby nasi uczniowie spędzili go miło i nie nudzili się zorganizowaliśmy wyjazdy do Dębicy i Rzeszowa.

13 lutego nasi uczniowie doskonalili umiejętności jazdy na łyżwach na lodowisku krytym w Dębicy. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani miłośnicy jazdy na łyżwach mogli próbować swoich sił przez dwie godziny na śliskiej tafli lodowiska. Niestraszne były  upadki i potyczki. To były niezapomniane i niesamowite chwile, co zostało uwiecznione przez TVP Rzeszów. Sabina Indycka i Weronika Zaguła z kl. III gimnazjum udzieliły wywiadu dla TVP Rzeszów, opowiadając o aktywnych sposobach spędzania wolnego czasu w naszej szkole podczas ferii zimowych.

link do wywiadu udzielonego przez nasze dziewczyny do TVP Rzeszów

Równie atrakcyjny był wyjazd 15 lutego do Rzeszowa. Nasi harcerze 7DH „Orły Łętowskie” obejrzeli film w Multikinie i grali w kręgle na 5 torach bowlingowych w Nowym Świecie.

 

Opiekunami podczas wyjazdów byli nauczyciele: T. Sarzyńska, T. Klocek, E. Dzwierzyńska – Stalica, A. Krasnodębska, D. Torla, J. Siwiec.

Wyjazdy zorganizowano w ramach programu „Z dala od alkoholu”  dofinansowanego z Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.

 

 


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/admad/domains/spletownia.vdl.pl/public_html/wordpress_2017/letownia/wp-content/plugins/simple-lightbox/controller.php on line 1642