Narodowe Czytanie 2019

Tak jak cała Polska, czytaliśmy w naszej szkole nowele. Nie było to łatwe zadanie, zarówno dla czytających, jak i dla słuchaczy.

(więcej…)

Złożenie kwiatów 3 września

Wojna okrutna jest nie tylko na froncie, ale także tam, gdzie padają niewinne ofiary. Jak w miejscu, które odwiedziła dzisiaj Pani Dyrektor Marta Radomska wraz z reprezentacją Samorządu Szkolnego i DH Łętowskie Orły. (więcej…)

Opłata za obiady

Należność za obiady w miesiącu wrzesień wynosi: 57 zł

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Kolejne wakacje dobiegły końca. Nieodwołalnie rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Tradycyjnie inauguracja rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Łętowni oraz  Majdanie  Łętowskim,  po  której  odbyły  się  uroczystości  szkolne.

(więcej…)

Pierwsze miejsce w II Gminnym Konkursie Scenek w Języku Angielskim

14 czerwca 2019 odbył się II Gminny Konkurs Scenek w Języku Angielskim w Nowej Sarzynie w którym nasi uczniowie w kategorii klas 1-4 zajęli pierwsze miejsce!! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(więcej…)

Eksperymentatorzy z wizytą u przedszkolaków z Nowej Sarzyny

06 czerwca 2019 r.  uczniowie z KMO – Eksperymentatorzy wraz z opiekunem p. Elżbietą Serafin odwiedzili przedszkolaków z Przedszkoli Samorządowych „Jedyneczka” i „Niezapominajka” w Nowej Sarzynie.

(więcej…)

KMO – Eksperymentatorzy wystawcą na PIKNIKU NAUKI EKSPLORACJE 2019 w Rzeszowie!!! 😊

25 maja 2019 roku uczniowie z Klubu Młodego Odkrywcy -Eksperymentatorzy: Sabina Indycka, Kinga Łyko, Kinga Misiak, Kornelia Misiak, Michał Baran, Adrian Kostyra, Maciej Misiak i Mateusz Zastawny wraz z opiekunem panią Elżbietą Serafin prezentowali doświadczenia chemiczne na Pikniku Nauki Eksploracje 2019 w Rzeszowie.

(więcej…)

„ Posyła mnie Bóg, abym głosił Ewangelię i leczył rany zbolałych serc”

Tegoroczne obchody Dnia Patrona Szkoły Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki  odbyły się 29 maja. Obchody rozpoczęła  uroczysta Msza święta w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Majdanie Łętowskim sprawowana w intencji całej społeczności szkolnej.

(więcej…)

Wycieczka Myczkowce – Solina – Cisna 7.06. 2019 rok

Organizatorem wycieczki był Stanisław Jabłoński. Opiekunami byli: E. Cieszyńska, D. Torla, E. Potaczała, E. Chowaniec, M. Misiak, Z. Buczkowska. W wycieczce brali udział uczniowie klas I – III ( 60 uczniów ).

(więcej…)

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Panda”

(więcej…)